Senemiskoo’dan Baby Shower Partisine Giderken Alabileceğin 5 Hediye Önerisi!

İlk defa Baby Shower partisine davet edildin ve ne alacağını bilmiyor musun? Ne alsam diye kafa patlatmana gerek yok! Senemiskoo’nun senin için hediye önerileri hazırladığı bu blog yazısını okumaya devam ederek bir fikir bulabilirsin!

  1. Uyku Arkadaşı

Küçük yaştaki çocukların uyumakta zorluk çekebildiği veya bir uyku arkadaşı edinmek istedikleri gibi, yeni doğacak bebekler de uyku sorunları yaşayabilirler. Bu sorunlarına çözüm olmak isteyen ebeveynler bebeklerine uyku arkadaşı alarak bebeklerinin daha rahat bir şekilde uyumasını sağlayabilirler. Hem bebeklere hem de ebeveynlerine bir iyilik yapmış olmak isterseniz uyku arkadaşı seçeceğiniz en güzel hediyelerden biri!

  1. Hijyenik Çıngıraklar

Bebekler bir nesneyi tutabilecek veya sadece onun hareketini gözlemleyebilecek dönemlerdeyken onları oyalayacak bir oyuncak seçilmelidir. Bu oyuncaklar hijyenik çıngıraklar olabilir. Bebeğin çıngırağı ağzına götürebileceği ihtimali göz önünde bulundurmalıdır. Bu yüzden hijyenik bir çıngırak sizin için doğru bir seçim olacaktır.

3. Bez Bebek Oyuncaklar

Bez bebek oyuncaklar özellikle de yeni doğacak olan bebekler için mükemmel bir seçenek olabilir. Yumuşak ve bebeklere zarar verecek herhangi bir madde içermeyen bez bebekler ve peluş hayvan figür oyuncaklar kesinlikle en doğru hediye seçimi olacaktır..

4. Bebek Battaniyesi

Bebek doğduktan sonraki başlıca ve en önemli ihtiyaçlardan biri tabii ki de battaniyedir. Bebeği rahat ettiren, cildine zarar vermeyen ve sıcak tutan bir battaniye çok kullanışlı bir hediye olacaktır.

5. Bebek Kıyafetleri

Bebek için en önemli ihtiyaçlardan biri tabii ki de kıyafetlerdir. Bu dönem çok hızlı şekilde büyüyen bebeklerin, terlediği veya üstünü pislettiği durumlar da bir hayli çok olacaktır. Bu yüzden bebeklerin daha çok kıyafete ihtiyacı olacaktır. Bebeğe uygun seçtiğiniz güzel bir kıyafet en güzel hediye seçeneklerinden biridir!

uyku arkadaşı, peluş oyuncak, bez bebek, bez bebek oyuncak, bez oyuncak, hijyenik çıngırak, sağlıklı oyuncak, organik oyuncak, bebek kıyafeti, bebek battaniyesi, babyshower, doğum öncesi, bebek bakımı, bebek malzemeleri, baby shower hediyesi, bebek hediyesi, bebek hediyeleri

hurcan

Related Post

Leave A Comment

Name

Website

Comment